Верифицированный профиль
5
Лет опыта
2
Верифицированные рекомендации
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
3
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
5257
Последний визит на сайт
2 дня назад
Привіт! Мене звати Богдана і я молодий та амбітний експерт АН Revolution, наша місія полягає у тому, щоб надати якісну послугу та створити екологічні принципи роботи на ринку.

Якщо ВИ ХОЧЕТЕ ПРОДАТИ/КУПИТИ/ЗДАТИ СВОЮ НЕРУХОМІСТЬ і при цьому отримати максимальну прозорість та чіткість у процесі співпраці, ми надаємо наступні послуги:

• Індивідуальний підбір обʼєктів нерухомості за вашим запитом у максимально швидкі терміни

• Повний юридичний та нотаріальний супровід ваших угод

• Обʼєктивна оцінка нерухомості (як при купівлі, так і при продажі)

• Розроблення стратегії максимально ефективного продажу та залучення потенційних покупців

Наша особливість полягає у медійності, завдяки якій ми вже зробили революцію на ринку київської нерухомості!

Продажа квартир (2)

  • Revolution
    199 000 $
    1 785 $/м²

    Самойло Кошки ул. (Маршала Конєва), 7-А

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Ипподром Теремки-2 ЖК Лико-Град 2
    2 комнаты
    112 / 66 / 19 м²
    этаж 8 из 20
    2008 год постройки
    сегодня
    🤝 Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд 📍 Локація: ЖК Ліко Град 2, вул. Самійла Кіішки 7А 🏠 Характеристики квартири: • Площа: 111,5 м² • Кількість кімнат: 3 • Поверх: 8/20 • Тип будинку: монолітно-каркасний будинок, з цегляним наповненням • Опалення: власна котельня ДОДАТКОВО ПРОДАЄТЬСЯ ПАРКОМІСЦЕ В ПІДЗЕМНОМУ ПАРКІНГУ БУДИНКУ! Кухня: • квадратура: 18,8 кв. м. • кухня з натуральних матеріалів - горіхове дерево • підлога: італійська плитка з підігрівом • укомплектована вбудованим холодильником Elektrolux, духовою шафою, електроплитою та витяжкою, посудомийною машиною, кондиціонером Daikin, телевізором. Вітальня кімната: • квадратура: 25,5 кв. м. • укомплектован...
    Риелтор
  • Revolution
    160 000 $
    1 204 $/м²

    Ивана Выговского ул. (Маршала Гречка), 40/12

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення ТЦ Retroville
    ЖК Варшавський Плюс
    5 комнат
    133 / 73 / 30 м²
    этаж 25 из 26
    2022 год постройки
    сегодня
    Ціна нижча, ніж у забудовника. Ідеальна пропозиція для тих, хто вміє рахувати вигоду та бачить потенціал ще до того, як він зросте 📈✨ За запитом — надішлю детальний відеоогляд БЕЗ КОМІСІЇ для покупця. МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА ЧАСТНИЙ БУДИНОК 📍 м.Київ, ЖК "Варшавський +", Подільський район вул. Івана Виговського 40/12 🏠 5-к. двоповерхова квартира 132,9 м² + тераса 17 м² • Поверх: 25/26 • Комфорт-клас, монолітно-каркасна технологія будівництва • Власна котельня (нижчі витрати на опалення) • Двоповерхове планування 1-й поверх: • кухня-вітальня - 30 кв.м. • суміжний санвузол - 4 кв.м • вхідна група - 10 кв.м. • зроблений класичний етап чорнової електрики ( встановлений квартирний електрощит, про...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.